ایده های بزرگ

برای تولید محصولات عالی

فن آوری های خلاقانه

فن آوری های خلاقانه در نحوه تولید انواع قطعات برقی خودرو

ساخت انواع قطعات  برقی خودرو

ساخت انواع قطعات  برقی خودرو با فناوری های بروز دنیا

تجربه ها

قطعات صنعتی اسماهور، تولید کننده قطعات برقی خودرو، از سال  ۱۳۹۱ فعالیت خود را آغاز کرد. این مجموعه برای ارائه محصولی باکیفیت  و درک نیاز بازار ،از تجربیات ارزنده تیم مهندسی حرفه‌ای خود بهره برده است و برای رسیدن به بهره‌وری اقتصادی و کیفی ، کلیه قطعات را، از پایه تا محصول داخل مجموعه تولید می‌کند. 
با لطف خداوند متعال و کوشش تیم کنترل کیفی مجرب و دارا بودن آزمایشگاه مجهز به دستگاه تست شبیه‌ساز موتور ، طول عمر و تست صد در صد قطعات- تحت استاندارد KES و PSA با افتخار اعلام می‌دارد 
قطعات این مجموعه دارای ۲ سال گارانتی بی‌قید و شرط می باشد
درباره ما
123
همکاران در سراسر جهان
42
سالها در صنعت
2300
پروژه های موفق
1500
مشتریان ما
پروژه ها

آخرین اخبار

نمایش همه
1398/05/28

آفتامات دینام (رگلاتور )

رگلاتور(آفتامات) در دینام یکی از قطعات مهم بشمار می آید. وظیفه آفتامات در دینام کنترل جریان الکتریکی ورودی آرمیچر است . از آنجا که مقدار توان الکتریکی تولید شده در استاتور به نیروی مغناطیسی آرمیچر وابسته است، آفتامات با کنترل جریان ورودی آرمیچر بطور مستقیم بر توان خروجی دینام تاثیر میگذارد .
ادامه مطلب
98/05/25

علائم خرابی استارت خودرو

استارت خودرو وظیفه راه اندازی خودرو و روشن نمودن آن را برعهده دارد. اگر به هر دلیلی استارت خودرو با مشکل مواجه شود و کارایی نداشته باشد، هنگام روشن کردن خودرو مشکل پیش خواهد آمد و موتور خودروقادر به کارکردن نخواهد بود.
ادامه مطلب
98/05/26

اجزای دینام خودرو

دینام( Alternator)  یا ژنراتور، وظیفه شارژ باتری خودرو و تامین برق را برعهده دارد. در صورت خرابی آن، باتری ماشین در مدت کوتاهی تخلیه خواهد شد.
ادامه مطلب