ایده های بزرگ

برای تولید محصولات عالی

.

تجربه ها

قطعات صنعتی اسماهور، تولید کننده قطعات برقی خودرو، از سال  ۱۳۹۱ فعالیت خود را آغاز کرد. این مجموعه برای ارائه محصولی باکیفیت  و درک نیاز بازار ،از تجربیات ارزنده تیم مهندسی حرفه‌ای خود بهره برده است و برای رسیدن به بهره‌وری اقتصادی و کیفی ، کلیه قطعات را، از پایه تا محصول داخل مجموعه تولید می‌کند. 
با لطف خداوند متعال و کوشش تیم کنترل کیفی مجرب و دارا بودن آزمایشگاه مجهز به دستگاه تست شبیه‌ساز موتور ، طول عمر و تست صد در صد قطعات- تحت استاندارد KES و PSA با افتخار اعلام می‌دارد 
قطعات این مجموعه دارای ۲ سال گارانتی بی‌قید و شرط می باشد
درباره ما
123
همکاران در سراسر جهان
42
سالها در صنعت
2300
پروژه های موفق
1500
مشتریان ما
پروژه ها

آخرین اخبار

نمایش همه
1398/05/28

آفتامات دینام (رگلاتور )

رگلاتور(آفتامات) در دینام یکی از قطعات مهم بشمار می آید. وظیفه آفتامات در دینام کنترل جریان الکتریکی ورودی آرمیچر است . از آنجا که مقدار توان الکتریکی تولید شده در استاتور به نیروی مغناطیسی آرمیچر وابسته است، آفتامات با کنترل جریان ورودی آرمیچر بطور مستقیم بر توان خروجی دینام تاثیر میگذارد .
ادامه مطلب
98/05/25

علائم خرابی استارت خودرو

استارت خودرو وظیفه راه اندازی خودرو و روشن نمودن آن را برعهده دارد. اگر به هر دلیلی استارت خودرو با مشکل مواجه شود و کارایی نداشته باشد، هنگام روشن کردن خودرو مشکل پیش خواهد آمد و موتور خودروقادر به کارکردن نخواهد بود.
ادامه مطلب
98/05/26

اجزای دینام خودرو

دینام( Alternator)  یا ژنراتور، وظیفه شارژ باتری خودرو و تامین برق را برعهده دارد. در صورت خرابی آن، باتری ماشین در مدت کوتاهی تخلیه خواهد شد.
ادامه مطلب